Noclegi w Żywcu

30.06.2016

żywiecWiększość naszych rodaków na tegoroczny urlop ruszy nad polskie morze. Już teraz wiadomo, że o noclegach nie ma co marzyć – właściciele pensjonatów i domów wczasowych od zimy maja pełne obłożenie przez cały sezon. Jednak czy jest czego  żałować? Ścisk na plaży, bieg bladym świtem, żeby znaleźć jakieś miejsce na swój parawan, horrendalnie wysokie ceny i ogromne kolejki do każdej restauracji. A do tego nie wiadomo jaka pogoda nas czeka, bo co jak co, ale Bałtyk jest kapryśnym morzem.

Żywiec alternatywą dla zatłoczonej plaży

Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wybranie się w nasze polskie, jakże piękne góry. I mówimy tutaj nie o Tatrach, ale o Beskidach i ich perle, czyli Żywcu. To idealne miejsce na podładowanie akumulatorów po ciężkim roku. Żywiec jest miejscowością turystyczną, która ma bardzo dużo do zaoferowania, dlatego też o noclegi w Żywcu nie trudno – mowa oczywiście o tym, że jest tutaj bardzo szeroka baza noclegowa, znajdziecie bowiem zarówno hotele jak i pensjonaty, domki letniskowe czy pokoje do wynajęcia. Jednak pamiętajmy, że również tutaj może przyjechać wielu turystów, dlatego noclegi w Żywcu zarezerwujmy odpowiednio wcześniej, aby mieć pewność, że będziemy mieli gdzie spędzić tegoroczny urlop.

A kiedy już noclegi w Żywcu będziemy mieć zarezerwowane, to wtedy można obmyślić cały plan działania. Czy chcemy urlop spędzić podczas wycieczek po górskich szlakach, czy może będziemy woleli spędzać aktywnie czas nad Jeziorem Żywieckim. Pamiętajmy również o atrakcji jaką jest – zwłaszcza dla amatorów złocistego płynu z pianką – możliwość zwiedzania browaru i degustacji wyrabianych w nim piw.